Ambasadorja gjermane ne shqiperi

May 02, 2017 · Pas deklaratës së ambasadorit amerikan në Tiranë, Donald Lu, se zgjedhjet e 18 qershorit janë legjitime edhe pa pjesëmarrjen e opozitës, një qëndrim i fortë kundër PD ka ardhur edhe nga ... Dec 02, 2017 · This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue
Ambasadorja gjermane në Tiranë, Susanne Schütz, të premten, (12.04.2019) , gjatë nënshkrimit të kontratës me Komitetin Shqiptar të Helsinkit për bashkëpunim në procesin e vëzhgimit të zgjedhjeve lokale tha: „U bëj thirrje të gjitha partive të shfrytëzojnë rastin e të marrin pjesë në zgjedhjet lokale”. Vice Ambassador, Mrs. Renate Seib: « We, at the Austrian Embassy stand up against all form of oppression against women and girls », #MeDegjodheMua... Dec 03, 2017 · This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue

Rainier beer string lights

Ambasadorja gjermane në Tiranë, Susanne Schütz, të premten, (12.04.2019) , gjatë nënshkrimit të kontratës me Komitetin Shqiptar të Helsinkit për bashkëpunim në procesin e vëzhgimit të zgjedhjeve lokale tha: „U bëj thirrje të gjitha partive të shfrytëzojnë rastin e të marrin pjesë në zgjedhjet lokale”.
Ambasadorja gjermane Schütz në Ambasadën e Kosovës në Tiranë Tiranë, 27 prill 2017 – I ngarkuari me punë në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Tiranë, Sylë Ukshini, ka pritur në një takim, ambasadoren e Republikës Federale të Gjermanisë në Tiranë, Susanne Schütz.

Ambasadorja gjermane në Shqipëri, Susanne Schütz, e ka përfunduar mandatin e saj në Shqipëri dhe këtë të martë pati një takim lamtumire, me presidentin Ilir Meta. Në një postim në facebook, Meta shkruan se priti në takimin e lamtumirës Ambasadoren gj
Oct 07, 2018 · Ambasadorja e Gjermanisë në Shqipëri, Susanne Schütz, në një intervistë për “Monitor”, tha se investitorët kanë besim tek procesi i Vettingut, por paralelisht duhet të merren masa edhe për sa i përket prokurimeve publike. TIRANË Ambasadorja gjermane në Tiranë Susanne Schütz e ka vlerësuar si një rrugë të gabuar bojkotin e opozitës dhe dorëzimin e mandateve. Në një deklaratë për mediat, Schutz iu bën apel të gjitha forcave politike për dialog konstruktiv në parlament duke kujtuar vendimmarrjen e BE-së për nisjen e bisedimeve të anëtarësimit. Ambasadorja gjermane thotë gjithashtu … Dec 03, 2017 · This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue

Bootstrap 4 masonry image gallery

Ambasadorja gjermane Ne Tirane ka lene menjane petkun diplomatik për të treguar publikisht se pse kanë rënë investimet e huaja në Shqipëri. Duke folur në pritjen e organizuar nga Shoqata Gjermane e Industrisë dhe Tregtisë, Susanne Schutz tha se qeveria shqiptare nuk ka krijuar mjedis për biznes “fair” në Shqipëri.
Ambasadorja gjermane Schütz në Ambasadën e Kosovës në Tiranë Tiranë, 27 prill 2017 – I ngarkuari me punë në Ambasadën e Republikës së Kosovës në Tiranë, Sylë Ukshini, ka pritur në një takim, ambasadoren e Republikës Federale të Gjermanisë në Tiranë, Susanne Schütz. Ambasadorja gjermane Ne Tirane ka lene menjane petkun diplomatik për të treguar publikisht se pse kanë rënë investimet e huaja në Shqipëri. Duke folur në pritjen e organizuar nga Shoqata Gjermane e Industrisë dhe Tregtisë, Susanne Schutz tha se qeveria shqiptare nuk ka krijuar mjedis për biznes “fair” në Shqipëri.